Trendy w projektowaniu łazienki

Warto śledzić trendy

Nie da się ukryć, że łazienka jest jednym z pomieszczeń, na których musimy skupić się na samym wstępie, jeśli stawiamy dom lub planujemy remont. Z racji tego, że trendy stale się zmieniają, należy położyć nacisk na kilka najbardziej kluczowych zagadnień, o jakich trzeba pamiętać przy wyborze wyposażenia do łazienki.

Modna kolorystyka łazienek

Przede wszystkim istotna jest ogólna kolorystyka i dobór materiałów. W ostatnim czasie niezwykle popularne stały się jednolite, ciemne kolory. Na pewno odpowiadają one za świetny klimat pomieszczenia w połączeniu z barwnymi umywalkami, które również ostatnio święcą triumfy popularności.

Niezawodna i funkcjonalna bateria

Należy zwrócić jednak uwagę również na praktyczność. Ważna jest dobrej jakości armatura łazienkowa (sprawdź tę dostępną w Interkeram) , która spełni wszystkie wymagania członków rodziny. Wiele osób poleca ostatnio baterie Ferro oraz innych cenionych producentów – decydując się na zakup, zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że jakość ich wykonania jest nie do przecenienia.

Wygodna wanna i kran

Baterie Ferro to jednak nie wszystko. Istotne jest także wybranie odpowiedniej wanny, o ile przestrzeń nam na to pozwala. Aktualnie największą popularnością cieszą się wanny wolnostojące, a więc takie, które bezpośrednio nie przywierają do ściany i nie wpasowują się w róg łazienki – mogą za to znaleźć miejsce na samym środku łazienki.

You Might Also Like

Back to top